Pełne wsparcie w wypełnianiu niezbędnych formalności związanych z pracą IT w Niemczech.

Dziękujemy! Otrzymaliśmy Państwa formularz zgłoszeniowy i w krótce się z Państwem skontaktujemy.

Jeżeli mają Państwo pytania, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Prosimy nie wahać się do nas zadzwonić na numer +48 (22) 307 2985 lub napisać na adres mailowy info@jobhero.eu.

Teraz przed Państwem następujące kroki:

 • Skontaktujemy się z Państwem

  Doradca jobhero skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia Państwa oczekiwań i preferencji związanych z pracą w Niemczech. Przejrzymy Państwa kwalifikacje zawodowe oraz sprawdzimy poziom znajomości języka niemieckiego. Na podstawie wyników zaprezentujemy Państwu oferty pracy i pomożemy w przygotowaniu dokumentów i CV, aby przyszły pracodawca natychmiast zwrócił na nie swoją uwagę.

 • Umówimy Państwa na rozmowę kwalifikacyjną z pracodawcą

  Przedstawimy Państwa kandydaturę przyszłemu pracodawcy. Jeśli zostaną Państwo zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, pomożemy się do niej przygotować.

 • Negocjacja najlepszych warunków pracy

  Warunki pracy oraz wynagrodzenia są w znacznejmierze zależne od Państwa kwalifikacji, znajomości języka niemieckiego oraz rozmowy kwalifikacyjnej. Pomożemy Państwu w wynegocjowaniu najlepszych dla Państwa warunków umowy o pracę.

 • Wsparcie podczas wyjazdu do Niemiec i w pierwszych tygodniach pracy

  Wyjazd za granicę łączy się szeregiem spraw do załatwienia, zarówno urzędowych jak i prywatnych. Pomożemy Państwu zebrać wszystkie wymagane dokumenty, wesprzemy podczas szukania mieszkania oraz udzielimy informacji, gdzie, co i jak należy załatwić. Będą Państwo stopniowo poznawać nowe środowisko i przyzwyczajać się do nowego miejsca pracy i zamieszkania. W razie potrzeby, jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy wsparciem oraz poradą.

Następujące kroki do pracy w Niemczech