Oferty pracy

Opinie o JobHero

Co sprawia, że postanawiają Państwo zaufać właśnie nam?

Jaki czynnik jest decydujący przy wyborze pośrednika pracy?

Dlaczego warto wybrać naszą, a nie inną firmę?

Czym różnimy się od innych firm oferujących pracę?

Próbując odpowiedzieć na postawione wyżej pytania, trzeba wpierw przeanalizować oczekiwania, z jakimi przychodzą do nas kandydaci do pracy w Niemczech. Po pierwsze jest to bezpieczeństwo, po drugie rzetelność, a po trzecie wysokie zarobki. Okazuje się, że JobHero spełnia Państwa wymagania w każdym z wymienionych aspektów. Opinie, jakie do nas docierają od osób, które wyjeżdżały z nami do pracy za granicą, jednoznacznie to potwierdzają.
Przedstawiamy zatem kilka wybranych „recenzji” wystawionych naszej firmie przez osoby najbardziej ku temu kompetentne, czyli osoby, które z nami współpracują. Jednocześnie dziękujemy im za zaufanie i poświęcenie paru chwil na napisanie poniższych słów.

„Agencja Pośrednictwa Pracy JOBHERO, z która miałam przyjemność współpracować bardzo szybko zaproponowała mi prace. Wszystkie formalności zostały załatwione w ciągu tygodnia.  Agencja jest przede wszystkim szybka, sprawna i rzetelna. Polecam ją wszystkim osobom mającym trudności ze znalezieniem pracy, gdyż jest to firma warta zaufania.”

Lukasz

„Serdecznie polecam firmę JobHero wszystkim pielęgniarkom poszukującym pracy w Niemczech! Firma zapewnia nie tylko pełny profesjonalizm usług, ale również kursy językowe, uczciwą płace i dobre warunki pracy. Firma JobHero w pełni spełniła moje wymagania. Jestem po stokroć wdzięczna wszystkim pracownikom, którzy udzielili mi pomocy. Bardzo polecam! ”

Iwona

„Osobom poszukującym pracy w Niemczech polecam usługi agencji JOBHERO. Jest to zdecydowanie firma godna zaufania i rzetelna. W bardzo krótkim czasie od podjęcia kontaktu z agencją zostało mi zaoferowane miejsce pracy. W procesie rekrutacji pomagała mi Pani rekrutanka, bez której nie udałoby mi się nic zdziałać. Widać było, ze zależało jej na tym by udało mi się znaleźć prace. Dziękuje bardzo agencji JobHero za pomoc w zorganizowaniu mojego wyjazdu. ”

Piotr

„Z wielu agencji, z którymi miałam przyjemność współpracować, moje doświadczenie z JobHero było zdecydowanie najlepsze. Po skończeniu liceum medycznego zdecydowałam się na wyjazd do Niemiec. Gdyby nie agencja JobHero nigdy nie udałoby mi się znaleźć pracy. Dziękuje przede wszystkim za spełnienie wszystkich moich próśb dotyczących miejsca i warunków pracy. Gorąco polecam ta firmę wszystkim osobom szukającym pracy w Niemczech. ”

Beata

„Pielęgniarkom i pielęgniarzom szukającym pracy w Niemczech chciałabym polecić godną zaufania firmę JobHero dzięki której udało mi się znaleźć prace. Wyjazd za granice dał mi wiele możliwości, przede wszystkim możliwość nauki języka niemieckiego i zdobycia doświadczenia w moim zawodzenie. Firma JobHero cechuje się pełnym profesjonalizmem. Dzięki otwartości i życzliwości pracowników firmy JobHero otrzymałam wiele cennych wskazówek dotyczących mojego wyjazdu. Serdecznie dziękuje przede wszystkim Pani, która kontaktowała się ze mną od samego początku. ”

Ewa

„Wszystkim pielęgniarkom, które planują wyjazd za granice chciałabym polecić firmę JobHero. Firma ta zorganizowała mój wyjazd od początku do końca – począwszy od przetłumaczenia dokumentów do znalezienia szkoły językowej w Niemczech. Wszystko trwało nie dłużej niż miesiąc. Obsługa firmy była bardzo pomocna, wyrozumiała i otwarta na wszelkie prośby. Widać, ze zależy im na każdej osobie z którą pracują. Nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa o tej firmie. Dala mi ona szanse na lepsze życie za granicą. ”

Ilona

„Moja współpraca z agencja pracy JobHero przebiegła bez żadnych zarzutów. Pierwszy telefon od agencji dostałam zaraz po skontaktowaniu się z nią. Pracownicy pomogli mi przejść przez etapy rekrutacji udzielając mi cennych wskazówek. Agencja zajęła się tłumaczeniem moich dokumentów jak również udzieliła mi pomocy w napisaniu życiorysu. Firma JobHero zaoferowała mi prace, która całkowicie spełniła moje oczekiwania. Bardzo wszystkim polecam tą rzetelną firmę!”

Paulina

„Firma JOBHERO z która miałam przyjemność współpracować jest firmą godna polecenia. Wszystkie moje prośby zostały spełnione przez bardzo dobrze wyszkolonych pracowników, którzy są nastawieni na potrzeby klientów. Moja współpraca z JOBHERO przebiegła szybko, sprawnie i bez zarzutów. ”

Jola

„Niezmiernie dziękuje agencji JobHero za pomoc udzieloną mi w poszukiwaniu pracy. Podziękowania przede wszystkim dla doświadczonej Pani rekrutantki za jej profesjonalizm i otwartość. Serdecznie polecam JOBHERO każdej osobie która szuka pracy!”

Marzena

„Moja współpraca z firma JobHero przebiegła bez żadnych zarzutów. Pracownicy firmy byli otwarci, życzliwi i udzielili mi wielu cennych informacji. Dzięki nim szybko dostałam ofertę pracy. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym. Firma JobHero jest naprawdę godna zaufania.”

Agnieszka

„Polecam serdecznie firmę JOBHERO osobom poszukującym pracy. Firmę cechują przede wszystkim kompetentni i życzliwi pracownicy. Bardzo pomogli mi ze wszystkimi wątpliwościami. Co do mojej współpracy z JOBHERO nie mam żadnych zastrzeżeń. ”

Robert

„Dzięki firmie JobHero udało mi się zdobyć wszystkie informacje dotyczące mojego wyjazdu do pracy za granice. Dziękuje przede wszystkim wykwalifikowanym pracownikom za ciągły kontakt podczas procesu rekrutacji. Serdecznie polecam! ”

Ewelina

„Gdyby nie firma JobHero mój wyjazd za granice nie byłby możliwy, przede wszystkim z powodu braku znajomości języka. Firma JobHero jest rzetelna i godna zaufania. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do mojej współpracy z tą firma. Gorąco polecam wszystkim osobą doświadczającym trudności ze znalezieniem pracy i planującym wyjazd za granice. ”

Isa

„Agencja pracy JobHero bardzo pomogła mi w procesie rekrutacji. Oprócz udzielania mi cennych wskazówek, zajęła się również zgromadzeniem potrzebnych dokumentów i ich tłumaczeniem. Ofertę pracy otrzymałam w przeciągu tygodnia. Bardzo polecam firmę JobHero przede wszystkim z powodu bardzo miłych, życzliwych i kompetentnych pracowników. ”

Aneta

„Pragnę podziękować przemiłej Pani z firmy JOBHERO bez której nie udałoby mi się znaleźć pracy. Utrzymywała ona ze mną ciągły kontakt i informowała mnie o wszystkim na bieżąco. Bardzo wszystkim polecam firmę JobHero, która z pełnym profesjonalizmem traktuje swoich klientów. ”

Marcin

„Bardzo dziękuje agencji JobHero za pomoc w znalezieniu pracy. Byłam bardzo mile zaskoczona kompetencją pracowników i otwartością na wszelkie prośby. Tempo pracy firmy było również zaskakująco szybkie. Wszystkim poszukującym pracy serdecznie polecam! ”

Tadeusz

„Firma JobHero umożliwiła mi wyjazd za granice pomimo braku znajomości języka. Jestem jej za to po stokroć wdzięczna. Firma nie tylko zaproponowała mi dobrze płatna prace w bardzo krótkim czasie ale również znalazła kurs językowy i mieszkanie. Pracownicy firmy są dobrze wykwalifikowani, a sama firma jest uczciwa i godna polecenia. Bardzo wszystkim polecam firmę JobHero. ”

Magdalena

„Z pełną odpowiedzialnością chciałabym polecić Państwu firmę JOBHERO. Dzięki niej znalezienie pracy za granica stało się o wiele łatwiejsze. Firma zajęła się tłumaczeniem dokumentów i wielokrotnie udzieliła mi pomocy. Pracownicy byli bardzo sympatyczni i wyrozumiali. Odpowiedz na moje maile otrzymywałam nawet tego samego dnia. Firma godna zaufania, Polecam!! ”

Ola

„Serdeczne polecam wszystkim agencje pracy JOBHERO bez której mój wyjazd nie byłyby możliwy. Przede wszystkim dziękuje za profesjonalizm Pani, z która miałam przyjemność współpracować. Spełniła ona wszystkie moje prośby i pomogła rozwiać moje problemy. Współpraca z firma JobHero przebiegła bez zarzutów i w bardzo krótkim czasie udało mi się znaleźć prace. Bardzo polecam wszystkim osobom szukającym pracy. ”

Monika

„Pielęgniarkom i pielęgniarzom poszukującym pracy za granica polecam firmę JobHero, która pomogła mi z wyjazdem za granice.. W ciągu tygodnia od skontaktowania się z firma została mi zaproponowana praca. Firma JobHero spełniła wszystkie moje oczekiwania. Wykwalifikowani pracownicy chętnie udzielali mi wskazówek co do procesu rekrutacji. Warto zaufać tej rzetelnej i profesjonalnej firmie. ”

Katarzyna

„Osobom szukającym pracy w Niemczech polecam skontaktowanie się z firmą JobHero. Bez niej mój wyjazd do Niemiec nie byłby możliwy. Współpraca z firma przebiegła szybko i bez żadnych zarzutów. W bardzo krótkim czasie otrzymałam ofertę pracy, a firma zajęła się załatwieniem wszystkich formalności. Naprawdę warto zaufać firmie JobHero. ”

Ela

„Osobom szukającym pracy w Niemczech polecam skontaktowanie się z firmą JobHero. Bez niej mój wyjazd do Niemiec nie byłby możliwy. Współpraca z firma przebiegła szybko i bez żadnych zarzutów. W bardzo krótkim czasie otrzymałam ofertę pracy, a firma zajęła się załatwieniem wszystkich formalności. Naprawdę warto zaufać firmie JobHero. ”

Basia

Są Państwo zainteresowani jedną z naszych ofert?

Jeśli są Państwo zainteresowani konkretną ofertą pracy w Niemczech, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie.

(Doradca)

Łukasz Zanoża

l.zanoza@jobhero.eu
+48 (22) 307 2985
JobHero