Oferty pracy

Praca dla pielęgniarek w Niemczech

Oferta naszej agencji pracy w Niemczech adresowana jest do personelu medycznego. Praca dla pielęgniarek w Niemczech? Tylko z nami! Jobhero to prężnie działająca firma, zajmująca się pośrednictwem pracy zawodowej w opiece zdrowotnej na terenie Niemiec. Tworzy ją zespół kompetentnych i profesjonalnych ludzi, dla których priorytetem jest dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług.

Specjalizujemy się również w obszarze, powiązanym z szeroko pojętą opieką nad starszymi osobami. Praca dla pielęgniarek w Niemczech to oferta skierowana przede wszystkim do młodych, dyplomowanych pielęgniarek i pielęgniarzy, którzy pragną rozwijać się w zawodzie. Wymagamy doświadczenia pracy w szpitalu, a także znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Należy zdawać sobie sprawę, iż wyjazd za granicę zawsze jest sporym wyzwaniem. Na pewno pojawią się sytuacje trudne, zaskakujące, wcześniej nieznane. Cechy, które ułatwią radzenie sobie z takimi okolicznościami to komunikatywność, otwartość i nieustanna chęć do uczenia się.

 • Kim jesteśmy?

  Jobhero to niemiecka firma  zajmująca się rekrutacją polskiego personelu medycznego do pracy zawodowej w niemieckich szpitalach, klinikach, ośrodkach rehabilitacyjnych czy domach opieki. Dzięki wieloletniej obecności na medycznym rynku pracy, a także dokładnej jego znajomości, jesteśmy w stanie zaoferować pracę, odpowiadającą Państwa kwalifikacjom. Praca dla pielęgniarek w Niemczech to niepowtarzalna okazja, która usatysfakcjonuje zarówno finansowo, jak i zawodowo.

 • Co nas wyróżnia?

  Wielotenia współpraca z renomowanymi placówkami medycznymi w Niemczech, oraz dokładna znajomość medycznego rynku pracy, zagwarantuje Państu wysoki poziom świadczonych przez nas usług. Osoby ubiegające się o pracę na terenie Niemiec, mogą spodziewać się rzetelnej oraz wiarygodnej współpracy ze strony naszych polsko – niemieckich ekspertów. Nie trać czasu! Już dziś zostańmy partnerami! Dołącz do grona licznych kolegów i koleżanek, którzy skorzystali już z naszej oferty.

Praca dla pielęgniarek w Niemczech

Chcesz pracować i dobrze zarabiać? Dołącz do nas.

Praca dla pielęgniarek w Niemczech

Zalety korzystania z naszych usług

 • Dokumenty aplikacyjne

  Pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych, jak i w przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych.

 • Pośrednictwo pracy

  Przesyłanie ofert pracy od niemieckich firm do zagranicznych kandydatów.

 • Negocjacje i warunki pracy

  Wsparcie przy negocjowaniu najlepszych warunków zatrudnienia.

 • Umowa o pracę

  Zawarcie umowy o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

 • Atrakcyjne wynagrodzenie

  Wysokie wynagrodzenie dopasowane do Państwa kwalifikacji, zapewniające wysoki standard życia.

 • Integracja

  Wsparcie zawodowej i prywatnej integracji w Niemczech.

 • Nostrifikacja

  Koordynacja procesu uznania Państwa kwalifikacji zawodowych w Niemczech.

 • Wsparcie w języku polskim

  Osoba kontaktowa mówiąca w języku polskim, u której mogą Państwo zaczerpnąć informacji w trakcie pobytu w Niemczech.

 • Nauka języka niemieckiego

  Wsparcie w rozwoju umiejętności językowych, również w zakresie języka technicznego.

 • Zakwaterowanie

  Wsparcie i doradztwo w trakcie szukania odpowiedniego miejsca zamieszkania.

 • Załatwienie spraw urzędowych

  Załatwianie formalności związanych z występującymi sprawami urzędowymi.

 • Długoterminowe wsparcie

  Odpowiadanie na codzienne pytania związane z życiem zawodowym i prywatnym.

Praca dla pielęgniarek w niemczech?

Codziennie nowe oferty!

Jobhero dysponuje sprawdzonymi i pewnymi miejscami pracy na terenie Niemiec. Oferowane przez nas miejsca pracy to placówki medyczne, zróżnicowane pod kątem wymagań i zakresu służbowych obowiązków. Jasno i legalnie określone warunki zatrudnienia to podstawa współpracy z Państwem. Nasze oferty pracy skierowane są do: pielęgniarek, pielęgniarzy, opiekunów ludzi starszych oraz pozostałych doświadczonych pracowników służby zdrowia, których znajomość języka niemieckiego jest w stopniu komunikatywnym. Kandydaci zarejestrowani w naszej bazie danych otrzymają gwarancję pewnego miejsca pracy w niemieckich placówkach służby zdrowia, takich jak prywatne kliniki, szpitale, domy seniora, oraz domy pomocy społecznej.

[jobs per_page="3" show_filters="false" categories=medycyna]
 • Szpitale i kliniki

 • Domy seniora

 • Ambulatoryjna opieca

Obecnie, można znaleźć w internecie mnóstwo ofert w temacie “praca dla pielęgniarek w Niemczech”. Jak poznać, która jest właściwa i jakiej agencji pracy zaufać? Jakie kwalifikacje należy spełnić, wybierając się za granicę? Na te i inne pytania mogą Państwo znaleźć odpowiedź, kontaktując się z nami. Chcemy podkreślić, iż kontakt ten do niczego nie zobowiązuje, a nasze usługi od samego początku są bezpłatne! Interesuje Państwa praca dla pielęgniarek w Niemczech? Już teraz można skontaktować się z Jobhero, dzwoniąc na naszą infolinię, poprzez podany adres mailowy albo formularz na stronie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług juz teraz i obiecujemy, że będzie to początek wspaniałej przygody! Nasza oferta jest dla kandydatów bezpłatna!

Szybkie kroki do pracy w branży medycznej w Niemczech

Łatwy i bezpieczny. Nasz sprawdzony proces otwiera Państwu drogę do pracy w Niemczech.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w pośredniczeniu między unijnymi kandydatami, a  niemieckimi firmami, zdobyliśmy bogate doświadczenie. Dziś mamy stworzony do tego dopracowany proces rekrutacji, który wielokrotnie się sprawdzał.

Przebieg rekrutacji dla pielęgniarek

Proces rekrutacji

Kontakt z nami
Nasz kontakt
Rozmowa kwalifikacyjna
Przuygotowanie wajazd
Wsparcie

Chcesz pracować i dobrze zarabiać? Dołącz do nas.

Dlaczego warto wybrać naszą, a nie inną firmę?

Opinie o JobHero

„Z wielu agencji, z którymi miałam przyjemność współpracować, moje doświadczenie z JobHero było zdecydowanie najlepsze. Po skończeniu liceum medycznego zdecydowałam się na wyjazd do Niemiec. Gdyby nie agencja JobHero nigdy nie udałoby mi się znaleźć pracy. Dziękuje przede wszystkim za spełnienie wszystkich moich próśb dotyczących miejsca i warunków pracy. Gorąco polecam ta firmę wszystkim osobom szukającym pracy w Niemczech. ”

Beata, 42 lat, WarszawaPielęgniarka

„Niezmiernie dziękuje agencji JobHero za pomoc udzieloną mi w poszukiwaniu pracy. Podziękowania przede wszystkim dla doświadczonej Pani rekrutantki za jej profesjonalizm i otwartość. Serdecznie polecam JOBHERO każdej osobie która szuka pracy!”

Marzena, 35 lat, WarszawaPielęgniarka

Są Państwo zainteresowani jedną z naszych ofert?

Jeśli są Państwo zainteresowani konkretną ofertą pracy w Niemczech, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie.

(Doradca)

Łukasz Zanoża

l.zanoza@jobhero.eu
+48 (22) 307 2985
JobHero