Praca dla lekarzy w Niemczech

Nasza agencja JobHero dostarcza kompleksową obsługę w ramach pośrednictwa oraz organizacji formalności powiązanych z zatrudnieniem. Naszą specjalnością jest między innymi praca dla lekarzy w Niemczech, a skorzystanie z naszych usług pośrednictwa okazuje się najskuteczniejszym wyborem, gdy liczy się wygoda i bezpieczeństwo.Dostępna u nas praca dla lekarzy w Niemczech to oferty sprawdzonych przez nas partnerów, przede wszystkim w nowych klinikach oraz szpitalach.

Praca za granicą to wyjątkowa okazja.

Wiele doświadczonych specjalistów z Polski decyduje się na wyjazd za granicę po to, by zacząć tam pracę na atrakcyjnych warunkach oraz z gwarancją godziwej płacy. Praca dla lekarzy w Niemczech okazuje się łatwo dostępna, wobec tego znalezienie właściwej oferty pracy zawodowej nie jest obecnie trudne. W prasie i sieci dostępnych jest dużo ogłoszeń takich jak praca dla lekarzy W Niemczech, niemniej jednak nie każda propozycja oznacza pracę legalną oraz na korzystnych warunkach. Ponadto dla osób, które pragną po raz pierwszy pracować w Niemczech, organizacja całego wyjazdu może okazać się sporym utrudnieniem.

  • Czego wymagamy?

    Praca dla lekarzy w Niemczech, jakie są warunki? Głównie wymagamy elastyczności, łatwości adaptacji, zdolności pracy zespołowej i gotowości do pracy w systemie zmianowym. Do uzyskania zatrudnienia na stanowisku lekarza specjalisty niezbędny jest dyplom ukończenia studiów medycznych. Pomagamy w procedurze uznania dyplomu w Niemczech, oraz naszym klientom opłacamy przeprowadzenie certyfikatu językowego. Stopień znajomości języka niemieckiego jaki jest wymagany, to przynajmniej poziom B2, czyli średniozaawansowany. Jest to minimum, które będzie dalej potrzebne do całego przebiegu nostryfikacji dyplomu.

  • Co zapewniamy?

    Nasi klienci mają zagwarantowaną umowę o pracę od pierwszego dnia. Najwyższy standard zatrudnienia na niemieckich warunkach, korzystne wynagrodzenie zgodne z normami, obszerny pakiet dodatków socjalnych a także nadprogramowe premie za nadgodziny to tylko kilka zalet współpracy z nami. Praca dla lekarzy w Niemczech to zatrudnienie u naszych partnerów, ciekawe perspektywy awansu zawodowego i możliwość pracy zawodowej w międzynarodowym środowisku.  Na miejscu z kolei można korzystać z asysty naszego polskojęzycznego koordynatora. Co więcej nasi klienci otrzymują pomoc w znalezieniu mieszkania. Zapewniamy pomoc przy uregulowaniu procedur urzędowych, potrzebnych w celu podjęcia pracy dla lekarzy w Niemczech.

Chcesz pracować i dobrze zarabiać? Dołącz do nas.

Dlaczego JobHero?

Agencja pracy JobHero to duże doświadczenie w branży pośrednictwa pracy w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi ofertami pracy u naszych zagranicznych partnerów. Prowadzimy stałą rekrutację na to stanowisko, a z nami praca dla lekarzy w Niemczech jest dostępna od zaraz. Zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez formularz rekrutacyjny, zamieszczony na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy przedstawią Państwu obecne oferty pracy a także wspomogą w przeprowadzeniu formalności powiązanych z zatrudnieniem. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w JobHero!


Praca dla lekarzy w Niemczech od zaraz

Przebieg rekrutacji!

Kontakt z nami
Nasz kontakt
Rozmowa kwalifikacyjna
Przuygotowanie wajazd
Wsparcie

Zalety korzystania z naszych usług

Dzięki JobHero cały proces, od rekrutacji po zaaklimatyzowanie się na miejscu będzie dużo łatwiejszy. Nie tylko pomożemy w przygotowaniu wszelkich dokumentów aplikacyjnych, ale również wesprzemy przy zawieraniu umowy o pracę i rozmowach kwalifikacyjnych. O załatwianie formalności związanych ze sprawami urzędowymi nie trzeba się więcej martwić. Dodatkowo, aby zaoszczędzić zbędnego stresu, oferujemy wsparcie w rozwoju umiejętności językowych, również w zakresie języka technicznego. W trakcie pobytu w Niemczech, w razie jakichkolwiek kłopotów, mogą się Państwo zgłosić do osoby kontaktowej, która odpowie na wszystkie pytania. Dotyczy to też doradztwa, w trakcie szukania odpowiedniego miejsca zamieszkania. Będziemy z Państwem cały czas, aby odpowiadać na codzienne pytania, związane z życiem zawodowym i prywatnym.

Są Państwo zainteresowani jedną z naszych ofert?

Jeśli są Państwo zainteresowani konkretną ofertą pracy w Niemczech, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie.

(Doradca)

Łukasz Zanoża

l.zanoza@jobhero.eu
+48 (22) 307 2985
JobHero