Przebieg rekrutacji

Pięć kroków do wymarzonej pracy w Niemczech

 • Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z nami

  Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta pracy, prosimy o nawiązanie kontaktu z nami poprzez wypełnienie formularza. W przypadku gdy nie posiadamy aktualnie oferty odpowiadającej Państwa oczekiwaniom, po mimo to prosimy o wypełnienie go, a skontaktujemy się z Państwem natychmiast, kiedy taka oferta się pojawi.

Ugovor o radu
 • My skontaktujemy się z Państwem

  Doradca JobHero skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia Państwa oczekiwań i preferencji związanych z pracą w Niemczech. Po wypełnieniu przez Państwa formularza, przejrzymy Państwa kwalifikacje zawodowe oraz sprawdzimy poziom znajomości języka niemieckiego. Na podstawie wyników zaprezentujemy Państwu oferty pracy i pomożemy w przygotowaniu dokumentów i CV, aby przyszły pracodawca natychmiast zwrócił na nie swoją uwagę.

 • Umówimy Państwa na rozmowę i pomożemy w negocjacjach warunków pracy

  Przedstawimy Państwa kandydaturę przyszłemu pracodawcy. Jeżeli zainteresuję się on Pańswa podaniem, zostaną Państwo zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, pomożemy się do niej przygotować, udzielimy wskazówek jakie zagadnienia należy poruszać, a jakich lepiej unikać. Rozmowa zostanie przeprowadzona telefoniczne, przez Skype, osobiście lub zostaną zaproszeni Państwo na okres próbny do pracy w Niemczech.

  Warunki pracy oraz wynagrodzenia są w znacznej mierze zależne od Państwa kwalifikacji, znajomości języka niemieckiego oraz rozmowy kwalifikacyjnej. Pomożemy Państwu w wynegocjowaniu najlepszych dla Państwa warunków umowy o pracę.

 • Pomożemy Państwu w przygotowaniach do wyjazdu do Niemiec

  Kiedy rekrutacja zakończy się powodzeniem, należy pomyśleć o przeprowadzce do Niemiec. Łączy się to z szeregiem spraw do załatwienia, zarówno urzędowych jak i prywatnych. Pomożemy Państwu zebrać wymagane dokumenty, zajmiemy się procedurą uznania Państwa zawodu, wesprzemy podczas szukania mieszkania oraz udzielimy informacji, gdzie, co i jak należy załatwić.

 • Wsparcie w pierwszych tygodniach pracy

  W pierwszych tygodniach pracy wszystko będzie nowe i czasami obce. Będą Państwo stopniowo poznawać nowe środowisko i przyzwyczajać się do nowego miejsca pracy i zamieszkania. W razie potrzeby, jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy wsparciem oraz poradą.

U pet koraka do novog posla u inostranstvu

Są Państwo zainteresowani jedną z naszych ofert?

Jeśli są Państwo zainteresowani konkretną ofertą pracy w Niemczech, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie.

(Doradca)

Łukasz Zanoża

l.zanoza@jobhero.eu
+48 (22) 307 2985
JobHero