Dokumenty aplikacyjne

Prawidłowe dokumenty aplikacyjne

Po zaproponowanym przez naszą firmę opisie stanowiska pracy pierwszym krokiem jest przygotowanie dokumentów aplikacyjnych. Wymagane dokumenty proszę wysłać do nas, a my przedstawimy Państwa osobę przyszłemu pracodawcy. Jeżeli będzie on zainteresowany Państwa kwalifikacjami i doświadczeniem, nasza firma zorganizuje dla Państwa zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Proces aplikacji

Proces aplikacyjny nie daje zbyt wiele miejsca na fantazjowanie. Mimo jego indywidualnego charakteru obowiązują pewne normy, które należy przestrzegać. Zobowiązujemy się wesprzeć Państwa poradami dotyczącymi tego procesu, jak i przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej.

Dokumenty aplikacyjne to wizytówka Państwa osoby. Proszę skorzystać z naszej fachowości oraz doświadczenia w przygotowaniu wymaganej dokumentacji do procesu aplikacyjnego. Bez jakichkolwiek kosztów nasi specjaliści podpowiedzą Państwu, jak należy przygotować teczkę z dokumentami aplikacyjnymi.

Chcesz pracować i dobrze zarabiać? Dołącz do nas.

Przygotowanie podania o pracę

W Niemczech zwyczajem jest, aby dokumenty przygotowane do procesu aplikacyjnego, zostały przygotowane w specjalnej teczce, a następnie wysłane pocztą. Niektórzy pracodawcy zachęcają jednak do skorzystania z możliwości aplikowania online poprzez wysłanie aplikacji w formie PDF. Niezależnie od wybranej formy podanie powinno zawierać takie same wymagane dokumenty:

Rozmowa kwalifikacyjna

CV i aplikacja w formacie Europass

W systemie Europass mogą Państwo przygotować ustandaryzowane CV, co pozwoli na zwiększenie szans otrzymania pracy. Niemniej jednak niemieccy pracodawcy cenią sobie indywidualne podejście, dlatego polecamy wykorzystać format Europass jako orientacyjny szablon do przygotowania własneg

Są Państwo zainteresowani jedną z naszych ofert?

Jeśli są Państwo zainteresowani konkretną ofertą pracy w Niemczech, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie!

(Doradca)

Łukasz Zanoża

l.zanoza@jobhero.eu
+48 (22) 307 2985
JobHero