Dziękujemy! Otrzymaliśmy Państwa formularz zgłoszeniowy i w krótce się z Państwem skontaktujemy.

Sollten Sie Fragen und Anregungen haben, steht Ihnen das Pflegehelden Team jederzeit unter der Telefonnummer (0541) 440 130 64 zur Verfügung!

Teraz przed Państwem następujące kroki:

 • 1. Skontaktujemy się z Państwem

  Doradca jobhero skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia Państwa oczekiwań i preferencji związanych z pracą w Niemczech. Przejrzymy Państwa kwalifikacje zawodowe oraz sprawdzimy poziom znajomości języka niemieckiego. Na podstawie wyników zaprezentujemy Państwu oferty pracy i pomożemy w przygotowaniu dokumentów i CV, aby przyszły pracodawca natychmiast zwrócił na nie swoją uwagę.

 • 2. Umówimy Państwa na rozmowę kwalifikacyjną z pracodawcą

  Przedstawimy Państwa kandydaturę przyszłemu pracodawcy. Jeśli zostaną Państwo zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, pomożemy się do niej przygotować.

 • 3. Negocjacja najlepszych warunków pracy

  Warunki pracy oraz wynagrodzenia są w znacznejmierze zależne od Państwa kwalifikacji, znajomości języka niemieckiego oraz rozmowy kwalifikacyjnej. Pomożemy Państwu w wynegocjowaniu najlepszych dla Państwa warunków umowy o pracę.

 • 4. Wsparcie podczas wyjazdu do Niemiec i w pierwszych tygodniach pracy

  Wyjazd za granicę łączy się szeregiem spraw do załatwienia, zarówno urzędowych jak i prywatnych. Pomożemy Państwu zebrać wszystkie wymagane dokumenty, wesprzemy podczas szukania mieszkania oraz udzielimy informacji, gdzie, co i jak należy załatwić. Będą Państwo stopniowo poznawać nowe środowisko i przyzwyczajać się do nowego miejsca pracy i zamieszkania. W razie potrzeby, jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy wsparciem oraz poradą.