Witamy w JobHero

Kim jesteśmy?

Jobhero jest firmą, której podstawowym celem jest przeciwdziałanie rosnącym niedoborom kadry w niemieckiej opiece zdrowotnej. Chcemy go realizować głównie poprzez rekrutację wykwalifikowanego personelu do pracy na terenie Niemiec, szczególnie pielęgniarek, pielęgniarzy oraz opiekunów i opiekunek osób starszych w domach opieki zdrowotnej. Tworzy ją zespół doświadczonych i kompetentnych osób, dla których troska o jak najwyższą jakość świadczonych usług jest najważniejsza. Jak sama nazwa firmy wskazuje –  specjalizujemy się w obszarze związanym z szeroko pojętą opieką nad osobami starszymi.

Satysfakcja z pracy pielęgniarki

Naszym najważniejszym celem jest Państwa satysfakcja i zadowolenie z efektów wykonywanej pracy pielęgniarki, pielęgniarza lub opiekunki i opiekuna w domu opieki zdrowotnej.

Wsparcie podczas szukania pracy

Naszym zadaniem jest pośredniczenie we współpracy z klinikami, szpitalami, domami opieki społecznej i innymi placówkami o charakterze medycznym. Ze swojej strony zapewniamy Państwu pełne wsparcie podczas szukania nowego miejsca pracy jako pielęgniarka w Niemczech. W celu zagwarantowania Państwu legalnych, bezpiecznych i pewnych miejsc pracy, dokładamy wszelkiej staranności przy wyborze pracodawców.. Każda oferta pracy dla pielęgniarek jest przez nas szczegółowo sprawdzana. Jako oficjalny partner wielu placówek służby zdrowia w Niemczech, nawiązujemy kontakt między wykwalifikowanymi pielęgniarkami z Polski ze znajomością języka niemieckiego i przyszłymi pracodawcami.

Oferujemy Państwu pełną obsługę oraz pomoc przy formalnościach wynikających z podjęcia pracy w Niemczech. Doradzamy w sprawach uznania kwalifikacji zawodowych w Niemczech oraz optymalizujemy przebieg rekrutacji. Ponadto podzielimy się z Państwem cennymi informacjami na temat życia i pracy w Niemczech oraz dołożymy wszelkich starań, aby wstęp do nowego rozdziału w Państwa życiu zawodowym niósł za sobą jak najmniejsze obciążenie. Dążymy do zapewnienia Państwu komfortowego oraz przyjemnego miejsca pracy, które spełni Państwa oczekiwania zawodowe i finansowe.

Wysoki poziom usług medycznych

W celu zagwarantowania wysokiego poziomu usług medycznych, kierujemy naszą ofertą do wykwalifikowanych pielęgniarek i pielęgniarzy ze znajomością języka niemieckiego na poziomie biegłości językowej B2. Taki poziom znajomości języka jest wymogiem w sprawie uznania dyplomu pielęgniarki w Niemczech. Posiadając certyfikat B2 mają Państwo dostęp do pełnej palety ofert pracy oraz wynagrodzenia odpowiedniego dla Państwa kwalifikacji.

Kandydatom, którzy wykazują niższy poziom znajomości języka niemieckiego, oferujemy stanowiska o charakterze pomocniczym. W międzyczasie zapewnimy Państwu dostęp oraz pomoc finansową do kursów językowych, które umożliwią Państwu osiągnięcie wymaganego poziomu B2, a co za tym idzie, uznanie dyplomu pielęgniarki w Niemczech, pełen dostęp do ofert pracy w zawodzie oraz zarobki odpowiadające kwalifikacjom wyszkolonego personelu pomocy medycznej.

Zainteresowała Państwa nasza oferta?

Jeżeli zainteresowni są Państwo pracą w Niemczech jako pielęgniarka lub pielęgniarz, prosimy o wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie. Czekamy na Państwa z niecierpliwością!