Zmień swoje życie na lepsze!

Zadzwoń: +48 (22) 307 2985

Chcesz założyć własną działalność budowlaną w Niemczech?

Skorzystaj z bezpłatnej i niewiążącej rozmowy z naszymi ekspertami!

Skorzystaj z budowlanego boomu, który ma obecnie miejsce w Niemczech i otwórz własną działalność...

Jesteś budowlańcem i chciałbyś podnieść swój standard życia? Czy wiesz, jak zmieniłoby się Twoje życie gdybyś zarabiał 3.000 EUR lub więcej miesięcznie?

Dowiedz się, w jaki sposób możesz wykorzystać boom budowlany w Niemczech na własną korzyść! Oferujemy Ci w pełni bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę telefoniczną, podczas której zaprezentujemy Ci stojące przed Tobą możliwości.

Oferta jest ograniczona czasowo, więc nie zwlekaj i skontaktuj się z naszym ekspertem. Wspólnie przeanalizujecie Twoją sytuację, a następnie sam zadecydujesz, czy zechcesz skorzystać z naszej pomocy. 

Dlaczego warto założyć własną działalność?

Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz pracować w pełni legalnie i korzystać ze wszelkich przysługujących Ci świadczeń socjalnych. Sam decydujesz o harmonogramie prac i ilości czasu wolnego. Zarobione pieniądze trafiają wyłącznie do Twojej kieszeni, a nie do kieszeni pracodawcy. Wysokość Twoich zarobków ogranicza jedynie ilość pracy, jaką zechcesz wykonywać. Dzięki własnemu biznesowi możesz poprawić swoją pewność siebie i samoocenę.

Podczas rozmowy dowiesz się:

 • check
  Jaki rodzaj działalności byłby dla Ciebie odpowiedni,
 • check
  Jak założyć własną działalność w Niemczech,
 • check
  Co musisz zrobić w Polsce zanim rozpoczniesz pracę w Niemczech,
 • check
  Co musisz zrobić po przyjeździe do Niemiec,
 • check
  Na co zwracać uwagę prezentując się potencjalnym klientom,
 • check
  Jak zdobyć pierwsze zamówienia,
 • check
  Jak dopilnować kwestii księgowych i wywiązać się z obowiązków podatkowych?

​​bezpłatne

doradztwo

oferta 

Ograniczona czasowo

Jak przedstawia się zakres usług JobHero?

Sprawy
urzędowe

Korzystając z usług zawartych w niniejszej kategorii będziesz mógł zarejestrować swoją działalność gospodarczą. Pomożemy Ci w dopełnieniu wszelkich formalności, począwszy od zameldowania, poprzez zapewnienie ubezpieczeń, a na zgłoszeniu Twojej działalności do urzędu skarbowego skończywszy.

Założenie
firmy

Kolejny krok to faktyczne założenie działalności gospodarczej, które to obejmuje przede wszystkim rejestrację działalności oraz pozyskanie wszelkich niezbędnych pozwoleń. Tutaj również możesz na nas liczyć!

Prowadzenie
firmy

Kiedy już wszystkie formalności zostaną sfinalizowane, czas przejśc do przygotowania wzorów, umów, faktur i rachunków, które wystawiać będziesz swoim klientom. Nasi specjaliści pomogą Ci je opracować!

Pozyskiwanie
klientów

Nie można także zapominać o odpowiednim promowaniu prowadzonej firmy, tak aby dowiedziało się o niej możliwie najwięcej osób, co z kolei przełoży się na generowane wyższe zyski. Korzystając ze sprawdzonych metod dotrzemy z Twoją reklamą do wielu potencjalnych klientów!

Bezpłatne Narzędzia

Z przyjemnością zadbamy także o całą otoczkę Twojej działalności. Kiedy wszystkie formalności zostaną już zakończone, nie pozostaje nic innego jak wypromować firmę na niemieckim rynku. Naszym klientom pomagamy poprzez wyrobienie pieczątek, założenie strony WWW oraz wydrukowanie wizytówek, pozwalających na zwiększenie zainteresowania klientów prowadzoną działalnością. Na nas zawsze możesz polegać!

Korzyści wynikające z usług JobHero

Już dziś dołącz do setek osób, które wykorzystały niesamowity potencjał niemieckiego rynku pracy i otworzyły własne biznesy.

Każdego dnia pojawiają się za naszą zachodnią granicą tysiące ofert dla specjalistów z branży budowlanej. Te oferty czekają właśnie na Ciebie.

Wykorzystaj gwarantowane Ci możliwości i zacznij zarabiać naprawdę duże sumy pieniędzy. Otwórz własną działalność i sam bądź sobie szefem.

1

Koncentrujesz się na tym, co potrafisz najlepiej - na usługach budowlanych.

2

Nie musisz śledzić zmieniających się przepisów prawnych - zrobimy to za Ciebie.

3

Jesteś na bieżąco informowany o tym, z jakich świadczeń socjalnych możesz korzystać.

4

Masz pewność, że druki urzędowe wypełnione są poprawne.

5

Otrzymujesz wsparcie w znalezieniu pierwszych zleceń.

6

Zyskujesz bezcenną wiedzę odnośnie zachęcania klientów do korzystania z oferowanych im usług.

Dlaczego JobHero?

clock-o

​Terminowość​

W urzędach niejednokrotne trzeba czeka…ale nie u nas. Zlecone nam zadania wykonujemy sprawnie i terminowo. Szanujemy Twój czas i działamy w sposób wysoce efektywny.

building

Doświadczenie

Można śmiało powiedzieć, że o zakładaniu działalności w Niemczech wiemy wszystko. Pomogliśmy dziesiątkom osób rozpocząć pracę na własny rachunek – możemy pomóc i Tobie.

user

Solidność

Przeprowadzimy Cię przez proces załatwiania wszelkich formalności krok po kroku. Dzięki nam poczujesz się bezpiecznie, jako że będziesz wiedział, że masz wparcie w każdej sytuacji. Na nas można polegać.

Opinie

“Myśl o wyjeździe chodziła mi po głowie od dłuższego czasu. Myślałem, że nie jest łatwo założyć firmę w Polsce, a co dopiero w Niemczech. Żałuję, że tak późno się zdecydowałem, bo dzięki profesjonalnej pomocy okazało się to banalnie proste.”


Robert

Murarz

“Nie chciałem już dłużej pracować u kogoś. Robiłem to przez wiele lat i trafiałem na różnych ludzi, którzy nie raz - lekko mówiąc - nadużywali mojego zaufania. Postanowiłem otworzyć własną działalność i pracować samodzielnie. Dzięki wsparciu firmy szybko przebrnąłem przez niemiecką biurokrację i znalazłem pierwszych klientów.”


Iwan

Tynkarz

“Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tej firmy, jako że jej przedstawiciele znają się na niemieckich przepisach jak mało kto. Nawet jeżeli znasz język, to o wielu kwestiach możesz po prostu nie mieć pojęcia. Nie wyobrażam sobie, żebym musiał sam poznawać wszystkie zawiłości prawne. Przepisów jest masa, a ja chciałem po prostu zająć się budowlanką. Dzięki współpracy z ekspertami było to możliwe.”


Bartosz

Pomocnik budowlany

​​​​​​​Dowiedz się, jak czerpać zyski z boomu budowlanego w Niemczech!

Oferta bezpłatna: Rozmowa strategiczna trwająca 30 minut. Skorzystaj z naszej usługi, aby sprawdzić, jakie możliwości czekają na Ciebie w Niemczech.​​​​

Copyright JobHero 2018